Dołącz swoje zdjęcie, jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają osoby, które do Ciebie pasują. Dodaj zdjęcie +
Ta opcja jest dostępna dla użytkowników PremiumAby móc wprowadzać swoje własne odpowiedzi na zadane Ci pytania - zostań użytkownikiem Premium Bądź premium »
     

 
 
     
     
 

Bezpieczne randki

Internet i serwisy randkowe to doskonałe miejsce do nawiązywania fascynujących znajomości. Poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy przyjaźnie, zakochujemy się. Wielu osobom decydującym się na poszukiwanie nowych znajomych w internecie, udało się odnaleźć to, czego brakowało im do tej pory.

Nawiązując kontakty w sieci, zwykle nie zastanawiamy się, jakie niebezpieczeństwa na nas czyhają. Szybko zaczynamy ufać naszym rozmówcom, podajemy prywatne dane i przystępujemy do zwierzeń. Czasem jednak przekazywane przez nas informacje mogą zostać wykorzystane nie tak, jak sobie tego życzylibyśmy. Aby tego uniknąć, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i postawić na bezpieczeństwo. Sympatia Plus specjalnie dla Waszego bezpieczeństwa ma szereg zabezpieczeń, by podczas korzystania czuć się bezpiecznie:

  1. Bezpieczne logowanie
    Sympatia Plus, pragnąc zwiększyć poczucie bezpieczeństwa każdego użytkownika, wprowadziła możliwość bezpiecznego logowania się przy użyciu połączenia zaszyfrowanego SSL, co oznacza najlepszą z możliwych ochronę profilu.
  2. Profesjonalne wsparcie Biura Obsługi Klienta
    W trosce o zapewnienie najlepszej obsługi - konsultanci w profesjonalny sposób dbają o Wasze bezpieczeństwo. Każdy profil jest przez nas sprawdzony, a każde zdjęcie podlega moderacji (weryfikacji).
  3. Anonimowa korespondencja
    W Sympatii Plus piszesz maile całkowicie bezpiecznie. Nie musisz podawać swojego adresu mailowego, ani innych danych kontaktowych. Wewnętrzny system wysyłania wiadomości sprawia, że jesteś anonimowy, a co za tym idzie - bezpieczny!

Poznaj nasze porady - pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji:

- Sieciowego rozmówcę należy traktować jako osobę obcą (mimo zażyłości, która jest między Wami), a zatem taką, której prawdziwych zamiarów nie możesz być pewien.
- Z ograniczonym zaufaniem odnoś się do tego, co ktoś Ci w sieci deklaruje na swój temat.
- Nie ujawniaj swoich danych osobistych (Twojego hasła dostępu, adresu, numeru telefonu, prawdziwego nazwiska etc.), dopóki nie będziesz pewien szczerości swego rozmówcy.
- Jeżeli sieciowy partner upiera się przy kontakcie o charakterze bardziej osobistym, to Ty wybierz sposób (telefon, spotkanie), miejsce i czas.
- Jeżeli umawiasz się na spotkanie w realu, wybierz do tego celu miejsce publiczne i w miarę jasną porę dnia.
- Ignoruj listy, które zawierają jakieś obsceniczne propozycje, niesmaczne żarty lub też groźby. Jeżeli problem się powtarza, zgłoś to administratorowi serwisu.
- Zawierając znajomości w sieci, sam weź pod uwagę, że inne osoby mogą znać i respektować powyższe zasady bezpieczeństwa.

----------

Najważniejszą bronią – a raczej tarczą w dbaniu o własne bezpieczeństwo – jest po prostu zdrowy rozsądek.
Unikniesz w ten sposób nie tylko nieprzyjemnych sytuacji, ale ustrzeżesz się też przed bolesnym rozczarowaniem.