Serwis dla ludzi marzących o poważnym związku

Portale randkowe: jak szukać, by znaleźć idealnego partnera?

Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie także w Twojej głowie pojawił się pomysł wykorzystania komputera, by zwiększyć szanse na odnalezienie drugiej połówki. Prawda jest taka, że dla wielu z nas jest to bardzo kusząca opcja – z różnych powodów.

Mało wolnego czasu, zmęczenie codziennymi obowiązkami albo po prostu  brak chęci, by ruszyć w miasto. Odpowiedzią na te problemy mogą być właśnie portale randkowe, takie jak Sympatia Plus, które oferują pomoc w poszukiwaniach.

Wystarczy usiąść wygodnie przed monitorem z kubkiem kawy w ręku, założyć konto i rozpocząć internetowe „łowy”. Ale czy to naprawdę jest takie proste? Jak szukać, by wśród niezliczonych cyfrowych zasobów odnaleźć miłość?

WYPEŁNIJ PROSTY TEST - TO ON POMOŻE CI ZNALEŹĆ MIŁOŚĆ>>

Jak określić kryteria poszukiwania partnera

Kto szuka, ten znajdzie – mówi ludowe przysłowie. Nie inaczej jest w przypadku portali randkowych.  Można jednak ograniczyć liczbę pomyłek i zminimalizować ryzyko rozczarowań, jakie mogą nas spotkać  zanim dotrzemy do tej właściwej osoby. Wystarczy poświęcić chwilę i odpowiedzieć sobie na pytanie: jakie są moje oczekiwania?

Nie chodzi tutaj o wygląd zewnętrzny (ten i tak jest widoczny na zdjęciu), ale o cechy charakteru i osobowość. Drażnią cię głośni imprezowicze? A może irytują małomówni introwertycy? Dobrze to sprecyzować i uwzględnić w swoim profilu. Dokładne określenie kryteriów, jakie powinien spełniać Twój partner idealny, będzie świetnym drogowskazem dla innych poszukujących.

Odsiać ziarno od plewy

Portale randkowe, podobnie jak wszystkie inne serwisy społecznościowe, skupiają ogromne liczby użytkowników. Większość z nich to normalni ludzie, którzy szukają tego, co ty: przyjaźni, miłości, akceptacji. Jednak wśród nich zdarzają się żartownisie, dziwacy, a czasem nawet pospolici oszuści. Na szczęście przeważnie łatwo ich rozpoznać – wystarczy mieć oczy szeroko otwarte.

Jeśli np. widzimy w dużej części nieuzupełniony profil, to prawdopodobnie jego właścicielowi nie zależy specjalnie na tym, by dać się poznać. Zaś przesadnie szczegółowe i pełne przechwałek opisy warto potraktować z przymrużeniem oka: możliwe, że ktoś stworzył sobie nową, ulepszoną (i nie całkiem zgodną z rzeczywistością) wersję siebie na potrzeby portalu.  W takich przypadkach wystarczy ograniczone zaufanie, dopóki nie zweryfikujemy swoich podejrzeń.

Wytrwałość kluczem do znalezienia idealnej miłości

Sukces z reguły przychodzi niespodziewanie i ma to do siebie, że czasem trzeba na niego poczekać. Jak długo? Nie ma reguły – to mogą być dni, tygodnie lub nawet miesiące. Tak naprawdę to bez znaczenia, bo gdy w końcu nadejdzie, to wynagrodzi nam wszystkie chwile zwątpienia.

Najlepszym dowodem są historie miłosne innych par, które poznały się dzięki Sympatii Plus. Dobrze do nich zajrzeć, gdy ogarnie nas rezygnacja – nic tak nie poprawia humoru, jak uświadomienie sobie, jak wielu jest tych, którym się udało. Może już wkrótce dołączysz do ich grona i to inni będą czytać o twojej miłości odnalezionej na portalu randkowym? Wszystko przed Tobą, wystarczy uwierzyć!

 

Zwiększ swoje szanse na znalezienie idealnego partnera! Wypełnij test i daj szansę szczęściu.

ZOBACZ TAKŻE: