Serwis dla ludzi marzących o poważnym związku

Szukam dziewczyny – jak znaleźć ją w Sympatii Plus?

Twój przyjaciel ma nową dziewczynę. Kolega ze studiów ostatnio zwierzył ci się, że myśli o zaręczynach. Czujesz, że też chciałbyś znaleźć wymarzoną dziewczynę? Sprawdź, jak jej szukać!


To wcale nie jest takie trudne, jak ci się może wydawać. Grunt to przemyślane działania i trochę wiary w siebie.


Zaplanuj poszukiwania idealnej dziewczyny


Prześladuje cię myśl: "szukam dziewczyny". Pamiętaj, że nie warto robić tego na oślep, bo łatwo o pomyłkę. Lepiej poświęcić czas na przemyślenie kilku kwestii, które ułatwią ci trafienie na właściwą osobę. Sprecyzuj swoje oczekiwania i zastanów się: jaka powinna być twoja druga połówka?


Weź kartkę i zapisz wszystkie cechy idealnej dziewczyny, które przyjdą ci do głowy. Następnie uważnie je przeczytaj i wyodrębnij te, które uznasz za najbardziej pożądane. W ten sposób zyskasz wyobrażenie o tym, jakiej dziewczyny szukać.


Teraz spróbuj sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki rodzaj związku cię interesuje. Jakie są twoje potrzeby? Zależy ci na stabilizacji, czy może oczekujesz swobodnej relacji? Odpowiedzi ułatwią poszukiwania.


Wybierz obszar poszukiwań


Zastanów się, gdzie powinieneś szukać dziewczyny swoich marzeń. Odpowiedź na to pytanie może okazać się zaskakująco prosta. W ciągu każdego dnia mamy setki okazji, by kogoś poznać – pora je dostrzec i zacząć wykorzystywać.

Lubisz biegać? Następnym razem podczas porannego joggingu rozejrzyj się wokół siebie – może na tej samej trasie biega jakaś miła koleżanka. Jesteś molem książkowym? Zamiast czytać w domu, udaj się do biblioteki – jest spora szansa, że dostrzeżesz tam interesującą dziewczynę.


Jeżeli nie lubisz przebywać poza domem i męczą cię poszukiwania "w terenie", to zawsze możesz zalogować się w Sympatii Plus i wypełnić specjalny test – system automatycznie wyłoni najodpowiedniejsze kandydatki na twoją dziewczynę.


Szukaj wytrwale i bądź cierpliwy


Zacząłeś poznawać nowe osoby, masz już za sobą kilka spotkań, ale nadal nie spotkałeś tej jedynej? Nie zniechęcaj się! Potraktuj poszukiwania jako rodzaj wyzwania – to, co wartościowe, rzadko przychodzi z łatwością.


Gdy mimo wszystko ogarną Cię chwile zwątpienia, wejdź na Sympatię Plus i zerknij na historie par, którym się udało. Pomyśl, że ty możesz być następny i to o twojej miłości będą czytali inni.


Najważniejsza jest motywacja, której nie powinno ci zabraknąć. Powtarzaj w myślach: "szukam dziewczyny i na pewno ją znajdę"!


ZOBACZ TAKŻE: