Serwis dla ludzi marzących o poważnym związku

Dziewczyny - jak je skutecznie podrywać?

Dziewczyny lubią być podrywane, choć rzadko się do tego przyznają. Spodobała ci się jakaś i koniecznie chciałbyś ją bliżej poznać? Przeczytaj ten tekst i dowiedz się, jak skutecznie ją zauroczyć!


Nawiązywanie znajomości tylko pozornie wydaje się łatwe i przyjemne. W rzeczywistości nie jest to takie proste – dużo zależy od pierwszego wrażenia. Jak podrywać, żeby na wstępie nie zrazić do siebie dziewczyny?


1. Dziewczyny radzą: nie bądź nachalny


Pierwsza zasada, która obowiązuje w skutecznym podrywaniu, brzmi: nie bądź nachalny. Niezależnie od tego, jak bardzo podoba ci się dziewczyna, nie powinieneś zachowywać się namolnie – to szybko zniechęca. Nadgorliwość nie jest dobra w żadnej dziedzinie życia, dotyczy to także relacji damsko-męskich.


Zamiast osaczać dziewczyny, staraj się je sobą zainteresować. Nie musisz być stale widoczny i obecny na każde skinienie – desperacja dla nikogo nie jest atrakcyjna. Zachowanie delikatnego dystansu znacznie bardziej zadziała na wyobraźnię dziewczyny.


2. Dziewczyny radzą: zrezygnuj z banałów


"Aniołku, bardzo cię bolało, jak spadłaś z nieba?" – prawdopodobnie nie ma dziewczyny, która nie zna tego tekstu. W katalogu najbardziej oklepanych sposobów na podryw znalazłoby się ich znacznie więcej. Niektórzy mężczyźni potrafią sypać nimi jak z rękawa i wydaje im się to oryginalne. Błąd!


Dziewczyny w większości nie lubią słuchać banałów, a tego typu zaczepki kojarzą im się raczej z dawnym kolegą z podstawówki, niż z interesującym mężczyzną. Doceniają za to oryginalność i szczerość – warto się trochę wysilić, na pewno na tym skorzystasz.

Jak podrywać dziewczyny?


3. Dziewczyny radzą: zadbaj o wygląd


Na pewno wielokrotnie słyszałeś o tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Wstępna ocena każdej napotkanej osoby w dużej mierze opiera się na jej wyglądzie zewnętrznym – warto wziąć to pod uwagę. Zanim więc podejdziesz do dziewczyny, upewnij się, że wyglądasz schludnie i świeżo.


Nie musisz, a wręcz nie powinieneś, przesadnie się stroić – to zazwyczaj wzbudza śmiech zamiast podziwu. Bądź sobą i pozwól innym to docenić. Warto natomiast użyć dobrych perfum (byle nie w nadmiarze!) i nie straszyć krzywo przyciętym zarostem.


4. Dziewczyny radzą: odczytuj sygnały


Kiedy już podejdziesz do dziewczyny i zaczniecie rozmawiać, uważnie obserwuj jej reakcje. Mowa ciała jest bardzo ważna – zainteresowanie u dziewczyny może się objawiać, np. zabawą włosami, poprawianiem biżuterii itd. Zachęcający uśmiech także będzie znakiem, że jej się podobasz.


W przypadku chłodnej reakcji ze strony dziewczyny i wyraźnych objawów zniecierpliwienia lepiej się wycofać. Może naprawdę się spieszy albo ma gorszy dzień? Zamiast naciskać, po prostu spróbuj innym razem. Nic na siłę – oto złota zasada, której warto przestrzegać, żeby skutecznie podrywać dziewczyny!

Sympatia Plus

ZOBACZ TAKŻE: