Serwis dla ludzi marzących o poważnym związku

Jak skutecznie szukać partnera?

Oto najczęstsze pytania dotyczące nawiązywania kontaktów w Sympatia Plus.

Brakuje Ci towarzystwa i pragniesz poznać kogoś, kto całkiem zmieni Twoje życie? Marzysz o tym, by codziennie budzić się w ramionach ukochanej osoby?

Bądź aktywny, uzupełnij profil, dodaj zdjęcie, ustaw kryteria dopasowania i znajdź miłość. Pomożemy Ci w tym!

Odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Was pytania! Przeczytaj kilka krótkich porad, dotyczących funkcjonowania serwisu i znajdź swoją drugą połówkę!

Gdzie jest wyszukiwarka?

W serwisie Sympatia Plus masz możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, wśród których być może jest miłość Twojego życia. Chcemy sprawić, by odnalezienie drugiej połówki było jeszcze prostsze.
Sympatia Plus to nie standardowy serwis randkowy. Dlatego nie ma wyszukiwarki i nie ma możliwości przeglądania stron innych osób. Jeśli jednak opowiesz nam dokładnie, kogo szukasz, opiszesz swojego wymarzonego partnera, codziennie będziemy pokazywać pasujące do Ciebie osoby, wysyłając propozycje na maila.
Ponoć to właśnie podobieństwa się przyciągają.

Sprawdź, kto pasuje do Ciebie najlepiej! >>

Czy mogę zmienić wynik mojego testu?

Odnalezienie idealnego partnera nie jest kwestią przypadku. Szansa na sukces jest tym większa, im dokładniej się opiszesz. Dlatego tak ważne jest uzupełnienie testu w sposób rzetelny i przemyślany już na samym początku.
Nie ma możliwości poprawienia odpowiedzi w teście dopasowania.
Wynik przygotowanego przez psychologa testu opisuje każdego na 8 płaszczyznach: emocjonalność, potrzeba bliskości, orientacja życiowa, skrupulatność, poszukiwanie nowych doświadczeń, potrzeba kontaktów interpersonalnych, relacje z ludźmi i styl komunikacji. Pokazuje nasze indywidualne cechy, to co jest dla nas charakterystyczne i typowe.
Dzięki temu możemy sprawdzić, kto do Ciebie pasuje, z kim masz szansę na stworzenie poważnej relacji.

Sprawdź wyniki testu. >>

Po co mi zdjęcie w profilu?

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie fotografia bardzo często rozstrzyga, czy chcemy kogoś poznać bliżej, zaprzyjaźnić się, umówić na randkę. A Ty? Chętnie piszesz do osób, których wygląd jest dla Ciebie tajemnicą?
Dodając zdjęcie:
1. Twój profil zyska na popularności i będzie częściej oglądany
2. Podkreślasz, że jesteś wiarygodny i masz czyste intencje
3. Masz większe szanse na poznanie tej jednej, wyjątkowej osoby.

Nie czekaj i dodaj zdjęcie już teraz. >>

Jak zwiększyc liczbę dopasowań?

Chcesz poznawać jeszcze więcej interesujących osób i dostawać więcej dopasowań? Zmodyfikuj i rozszerz kryteria w zakładce Oczekiwania wobec partnera. (podlinkowane)
Propozycje dopasowań są ustalane na podstawie odpowiedzi udzielonych przez Ciebie w teście osobowości oraz kryteriów, które ustaliłeś w polu Oczekiwania wobec partnera. Na podstawie testu baza danych serwisu Sympatia Plus poszukuje osób, które będą do Ciebie podobne. Dzięki temu wiemy, kto do Ciebie pasuje, z kim masz szansę na stworzenie poważnego związku.

Zmień kryteria wyszukiwania. >>

Po co mi Ustawienia?
Ustawienia konta pozwalają Ci na zmianę hasła, uśpienie i usunięcie konta w każdej chwili, oraz zmianę powiadomień przychodzących do Ciebie drogą mailową.
Na początku, przy rejestracji, każdy wybiera dla siebie login, czyli nazwę użytkownika, określa kim jest i kogo szuka, podaje hasło do konta i adres mailowy. Jest to pierwszy, ważny krok do poznania interesujących osób.
Powinien być przemyślany, ponieważ nie ma możliwości późniejszej zmiany loginu i adresu mailowego przypisanego do konta czy oznaczenia płci.

Sprawdź swoje ustawienia. >>

Co mi daje Premium?

Odnalazłeś wśród swoich dopasowań osobę, na widok której mocniej zabiło Ci serce? Nie trać szansy na nawiązanie kontaktu! Zrób pierwszy krok, skorzystaj z konta Premium i wyślij wiadomość.
Stając się użytkownikiem Premium:

  • możesz wysyłać i odczytywać wiadomości,
  • masz dostęp do profili pasujących do Ciebie użytkowników,
  • oglądasz wszystkie zdjęcia innych osób,
  • na Twoim profilu nie ma reklam.

Nie zwlekaj! Znajdź miłość i szczęście już teraz.

Bądź Premium. >>

Masz pytania? Masz jakieś uwagi dotyczące serwisu? Może czegoś brakuje? Chętnie wysłuchamy Twojej opinii. :) Skontaktuj się z nami! >>

Pamiętaj - wiele zależy od Ciebie i osoby po drugiej stronie monitora. Sprawicie, by Wasza znajomość skierowała się na konkretny tor i potoczyła według ustalonych przez Was zasad. Trzymamy kciuki!

450x100_kobieta.png

ZOBACZ TAKŻE: