Serwis dla ludzi marzących o poważnym związku

Jak przyciągnąć do siebie miłość?

Autor: Małgorzata Sierocińska

Często ludzie, którym doskwiera samotność, starają się na siłę kogoś znaleźć. Za wszelką cenę szukają drugiej połówki  zastanawiając się – jak przyciągnąć do siebie miłość? Co zrobić, by w końcu to piękne uczucie, dotknęło również i nas? Dlaczego innym się udaje, a mnie nie? Oto kilka wskazówek, które pomogą ci osiągnąć szczęście w miłości.


Jak przyciągnąć do siebie miłość? Zmień swoje podejście!

Przede wszystkim przestań szukać! Zauważ, że często im bardziej się staramy, tym gorzej nam to wychodzi. Podobnie jest i w tej sytuacji. Skup się na swoich pasjach, na tym co lubisz robić, gdzie chętnie spędzasz czas. Właśnie wtedy - bez zbędnej presji - zrelaksowany i spokojny, będziesz miał szansę poznać kogoś ciekawego. Kto wie, może to właśnie na wtorkowych zajęciach jogi, kryje się twoja druga połówka?


Przede wszystkim, bądź pewny siebie!

Smutny i zakompleksiony, schowany za stertą ciemnych ubrań – czy naprawdę uważasz, że w takim wydaniu przyciągniesz uwagę kogokolwiek? Ciemny sweter nie sprawi, że będziesz wyglądać szczuplej, a wręcz przeciwnie, jak ponurak. Nie oznacza to oczywiście, że masz zacząć ubierać wszystkie kolory tęczy. Rozjaśnij swoją garderobę, poprzeglądaj co jest teraz na czasie i zapomnij o kompleksach.

Zastanawiasz się jak przyciągnąć do siebie miłość? Bądź pewny siebie! Gdy dorzucimy do tego uśmiech i promienne spojrzenie, efekt będzie murowany. Zauważ, że czasem spotykasz na ulicy np. pulchną kobietę. Teoretycznie ma nadwagę i powinna mieć całą masę kompleksów. Ty jednak, od razu zwróciłeś na nią uwagę. Dlaczego? Bo ona nie myśli o swoich kompleksach, tylko o tym, że dobrze czuje się w swoim ciele i w swojej duszy.

 


Uśmiech proszę!

Nikt nie lubi ponuraków. Czy zagadasz do osoby, która non stop jest niezadowolona i marudzi przy każdej możliwej okazji? Nie! Jeśli jednak masz problem z pozytywnym myśleniem, stań przez chwilę z boku i zastanów się, z czego w życiu jesteś zadowolony. Z czego powinieneś się cieszyć? Czego zazdroszczą ci inni? Co masz, czego nie chciałbyś stracić? Docenienie prostych i czasem nic nieznaczących detali sprawi, że na twojej twarzy pojawi się uśmiech. A to właśnie uśmiech jest największym, miłosnym afrodyzjakiem :)


Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, jak przyciągnąć do siebie miłość i wydawało ci się, że nigdy jej nie znajdziesz, powyższe wskazówki z pewnością pomogą ci przybliżyć się do celu. Pamiętaj, że nikt nie jest stworzony do samotności i, wcześniej czy później, na twojej drodze, pojawi się wymarzona i wyśniona druga połówka.

Jeśli jednak jesteś bardzo niecierpliwy i masz dość samotnego życia, przyspiesz poszukiwania i rozwiąż test doboru partnerskiego na Sympatia Plus. Dzięki temu będziesz miał okazję poznać osoby idealnie dopasowane do ciebie, które podobnie jak ty, szukają ukochanej osoby. 

ZOBACZ TAKŻE: